Mobil

Moto Edge 30 Neo render görüntüleri dikkat çekiyor!

Motorola yeni cihazı Moto Edge 30 ile yakında piyasaya damga vurmaya geliyor. İşte söz konusu cihazın yeni render görüntüleri.

Moto Edge 30 Neo render görüntüleri dikkat çekiyor!

Motorola, Edge 30 ailesi için bir Lite telefon hazırlıyor. Cihaz söylentilere göre, en az dört renkte mevcut olan Edge 30 Neo olarak adlandırılacak. Bugün @rquandt isimli bir kullanıcı söz konusu cihazın render görüntülerini paylaştı. Cihaz render görüntüleri ile şimdiden dikkat çekiyor. Very Peri isimli cihaz özellikle rengi ile ön plana çıkacak.

Moto Edge 30 Neo render görüntüleri dikkat çekiyor!

Moto Edge 30 Neo render görüntüleri dikkat çekiyor! - Resim : 1

Paylaşılan görüntüler bize telefon hakkında pek bir şey söylemiyor ancak şimdiden cihaz hakkında bazı fikirlerimiz mevcut. Örneğin cihaz, önde tek kameraya ve arkada çift kamera kuruluma sahip olacak. Ana kamera 64MP sensöre ve OIS'ye sahip olacak. Güç tuşları ve ses rocker'ı sağ tarafta olacak. Edge 20 Lite'taki yana monte sensöre kıyasla bir yükseltme olacak olan panelin OLED olması bekleniyor. Fotoğrafta ayrıca altta 3,5 mm ses jakı da görünmüyor, bu da 20 Lite'ta mevcut olan bir özellik olduğu için bazıları için hayal kırıklığı olabilir.

Motorola yeni Moto Edge serisi ile bir süredir gündemde. Kendi pazarında ciddi bir rakip olacak olan cihaz serisi yakında piyasaya sürülecek. Bu kapsamda beklentileri fazlasıyla yükselten seri şimi Edge 30 Neo ile de gündeme geldi. Apple'ın lila renkli iPhone'una benzer bir renge sahip olan cihaz dikkat çekecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.