Mobil

Moto X +1 cephesinden yeni bilgiler geldi

Evleaks telefonun deri ve ahşap arka kapak tasarımlar sunacağı belirtti.

Moto X +1 cephesinden yeni bilgiler geldi

Mobil bölümü geçtiğimiz aylarda Lenovo'ya satılan Motorola'nın Google bünyesinde geliştirdiği en iyi telefon Moto X olmuştu. Teknik özelliklerinden ziyade yazılım özellikleri ve tasarlanabilir arka kapaklarıyla dikkat çeken akıllı telefon, dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunulmadığından olsa da gerek beklenen satış rakamlarını elde edemedi.

Motorola her ne kadar Lenovo'ya satılmış olsa da, Çinli üreticinin Avrupa ve Amerika ülkelerinde Motorola ismiyle cihazlar duyurmayı sürdürecek. Yakın zamanda tanıtılması planlanan akıllı telefon ise Moto X'in devam modeli olacak.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde Evleaks tarafından ismi sızdırılan akıllı telefonun Moto X +1 olarak isimlendirileceği belirtildi. Popüler bilgi kaynağı Evleaks bu defa cihazın 25 farlı arka kapak tasarımı sunacağı bilgisini verdi. Söz konusu kapak tasarımları arasında bu defa deri (siyah, kırmızı, gri, mavi) ve 4 farklı ahşap seçeneği de olacak.

1397438793_gsmarena001-1.jpg

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Moto X +1'in Moto X'te yer alan kişiselleştirilebilir tasarım (Motomaker) özelliklerinin yanında bu defa daha iddialı bir donanıma sahip olması beklenebilir. Lenovo'nun telefonu daha geniş coğrafyalarda satışa sunacağı ihtimalini rekabetçi bir donanımı da beraberinde getirebilir. 

1397438942_blgwrajcaai9qsg.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.