Mobil

Moto X için Android 4.4.3 dağıtımı başladı. ROM dosyası bu haberde

Android KitKat yeni sürümü ile karşımızda

Moto X için Android 4.4.3 dağıtımı başladı. ROM dosyası bu haberde

Geçtiğimiz gün sizlere Motorola Moto X ve Moto G için Android 4.4.3 güncellemesinin dağıtılmaya başlanacağı haberini vermiştik. Bu haberimizin üzerinden 2 gün geçti ve Motorola Android 4.4.3 güncellemesini Amerika'da dağıtmaya başladı.

Android 4.4.3 güncellemesinin beraberinde getirdiği yenilikler ise şu şekilde olacak.  Güvenlik düzeltmeleri, iyileştirmeler ve performans geliştirmelerin yanı sıra Moto X'te kamera tarafında bazı gelişmeler bizleri karşılıyor. Moto X kullanıcıları güncellemeyle birlikte daha gerçekçi flaş renklere ve düşük ışık koşullarında daha gelişmiş görüntü kalitesi yakalıyorlar. Ayrıca Moto X ve Moto G video kayıt/durdurma özelliğine kavuşuyor.

1402152820_dsc02385.jpg

Güncellemede Moto X ve Moto G modellerine sunulacak bir diğer yenilik "Moto Uyarı" özelliği olacak. Motorola Uyarı, onlara ihtiyacınız olduğunda sizin için önemli kişilere hızla uyarı göndermenizi sağlar. 

Sizde bir Moto X sahibiyseniz güncellemeyi buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.