Mobil

Moto X Türkiye'ye gelecek mi?

Moto X'i Türkiye'de görmek istiyor musunuz?


Motorola Moto X’i tanıttı ancak, bu cihaz hakkında merak edilen bir şey var. Moto X Avrupa’da satışa sunulacak mı?

Motorola düzenlediği tanıtımda amiral gemisi Moto X’in Ağustos ayından itibaren sadece ABD, Kanada ve Latin Amerika'da satışa sunulacağını açıkladı. Motorola’nın daha sonra Avrupa ve dünyanın diğer ülkeleri için açıklama yapması bekleniyor olsa da görünüşe göre cihaz Avrupa’da yayınlanmayacak. Dolayısıyla Türkiye’ye de gelmeyecek. Ancak Motorola’nın Moto X ailesinin diğer üyelerinden "serin ve heyecan verici" modellerinin İngiltere ve Avrupa için yayınlanabileceği söyleniyor.

1375432126_motox-9799575px.jpg

Anlaşılacağı üzere Moto X ‘in en azından ilk nesil modeli Avrupa’da ve İngiltere’de yayınlanamayacak. Peki siz Motorola’nın bu cihazı sadece belirli ülkelerinde satışa sunması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından fikirlerinizi bize iletebilirsiniz.

Yorumlar
Atrix modelide gelmemisti. Turkcell getirdi. Bekliyoruz
Cevapla
motorola moto x türkiyeye gelecek mi gelmicek mi
Cevapla
Misafir
avrupadaki telefon kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek bir model olmadığı için belkide satışa sunulmayacak
Cevapla
Cok iyi bir b.ku yok. Gelurse 1999 satmaya kalkarlar. O paraya htc one al az dwha koy honami al :) gelirse...
Cevapla
Bence moto x 3 4 ay içinde Türkiye ve Avrupa içinde satışa sunulacağını düşünüyorum eğer gelirse ilk alacağım telefon olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.