Mobil

Moto X'in çift SIM kartlı versiyonu da olacak

Motorola'nın merakla beklenen telefonundan detaylar gelmeye devam ediyor.


Google’ın Moto X için reklam çalışmalarına başlaması ve ortaya çıkan birçok sızıntı telefonun bu hafta içerisinde resmiyet kazanacağı ihtimalini güçlendirmişti. Oysa Google konuya ilişkin bir açıklama yaparak, önümüzdeki hafta herhangi bir telefon duyurusu gerçekleştirilmeyeceğinin altını çizdi. Buna rağmen Moto X cephesinden sızıntılar devam etti. Ortaya çıkan son görselde telefonun çift SIM kartlı versiyonunun da olacağını gösterdi. Siyah renk seçeneği sunan telefonun daha önceki görsellerle paralellik gösterdiği net bir şekilde görülürken, çift SIM kartlı versiyonun sadece Çin'e ya da bazı Asya ülkelerine özel olacağı vurgulanıyor. 

1373417463_moto-x-dual-sim-leak-photo-650x487.jpg

Moto X’in aynı zamanda birçok renk seçeneği sunacağını da hatırlatalım. Bir süre önce ortaya çıkan görsellerde beyaz rengin yanı sıra üç farklı renk seçeneği de daha belirmişti. Söz konusu gelişme kullanıcıların telefonu satın almadan önce renk seçeneğini kendileri belirleyeceği anlamı taşıyor. Zira Google geçtiğimiz günlerde yayınladığı gazete reklamında Moto X için “Kullanıcılar tarafından tasarlanan ilk telefon” ifadesini kullanmıştı. Telefonda dikkat çeken bir diğer detay ise kamera noktasın da karşımıza çıkıyor. 10MP çözünürlüklü kameraya sahip olması beklenen telefonda “Clear Pixel” adında ancak detayları henüz bilinmeyen yeni bir teknoloji kullanılacak.

Telefona dair gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.