Mobil

Motorola, Android 4.4.4 güncellemesini başlattı

Hindistan'da dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.


Android 4.4.3 güncellemesinin ilk olarak Amerika’da başlatan Motorola, Google’ın Android 4.4.4 güncellemesini kısa süre içerisinde başlatması sonrası, bir açıklama yayınlayarak Amerika dışındaki ülkelerde Moto E, Moto G ve Moto X’in Android 4.4.2’den direkt Android 4.4.4’e yükseltileceği bilgisini verdi.

Şirket bugün Hindistan’da Moto E, Moto G ve Moto X için Andorid 4.4.4 KitKat dağıtımına başladığını duyurdu. Şu an için sadece Hindsitanlı kullanıcılarla buluşan güncellemenin önümüzdeki günlerde dünya geneline yayılması bekleniyor. Güncelleme kapsamında yer alan yeniliklere değinilmese de, Google’ın Android 4.4.4’te sistem altyapısını hedef alan yeniliklere (hata giderme, güvenlik yamaları) yer verdiği biliniyor.

1404576118_1.jpg

Android 4.4.4 güncellemesini yakın zamanda yayınlayan bir diğer üretici Sony olurken, temmuz döneminde Samsung ve HTC cephesinden de güncellemenin dağıtıma sunulması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.