Mobil

Motorola Atrix 2 için ICS güncelleştirmesi geliyor!

Atrix 2 Android 4.0'a yükseltilecek!


Bir haftadan kısa bir süre önce Motorola resmi web sitesinden içlerinde Atrix 2'nin de bulunduğu bazı cihazlarına Ice Cream Sandwich güncelleştirmesi yayınlayacağını duyurmuştu. 2012 yılının 3.çeyreğinde beklenen güncelleştirme sonunda geliyor.

Moto Care sitesinden yayınlanan güncelleştirmenin test aşaması tamamlandı. Atrix 2 kullanıcıları sonunda ICS güncelleştirmesi yükleyebilecek. Android 4.0.4 olarak yüklenen işletim sistemi bir çok yenilik ve gelişmelerle geliyor. Ayrıca belli hatalar da düzeltilmiş.

1348640523_nexusae01thumb50.png

ICS Atrix 2'ye yeni bir ara yüz, yeni özellikler ve daha geniş uygulama ve yazılım seçeneği sunacak. Bölgesel olarak yayınlanacak güncelleştirme için Atrix 2 sahiplerinin kısa bir süre daha beklemesi gerekiyor.

1348640540_nexusae0imagethumb66.png

Yorumlar
Misafir
katılıyorum kardeş bizde merakla bekliyoruz ATRİX için ama hala bi haber yokk neden atrix es geçiliyo kardeşim.katılıyorum kardeş bizde merakla bekliyoruz ATRİX için ama hala bi haber yokk neden atrix es geçiliyo kardeşim.
Cevapla
hanifi
g
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.