Mobil

Motorola Atrix 4G güncelleme alamayacak mı?

Motorola Atrix için sözünde durmuyor!


Atrix 4G için geçtiğimiz aylarda Android 4.0 güncelleştirmesi sözü veren Motorola öyle görünüyor ki geri adım atacak. Motorola'nın güncelleştirme vereceği telefonlar arasında Atrix 4G, Electrify ve Photon 4G bulunmuyor. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan telefonların Ice Cream Sandwich güncelleştirmesi almayacağı açıklandı.

Atrix 4G 2011 yılının başlarında yayınlanmıştı. Photon 4G ise Haziran 2011'de raflardaki yerini almıştı. Electrify modeli de ondan bir ay sonra çıkmıştı. Android 4.0 güncelleştirmesi bekleyen kullanıcılar Motorola'nın bu haberiyle hayal kırıklığına uğradı.

1349043473_motorola-atrix-4g-02.jpg

Google'ın Motorola'yı satın almasından sonra CEO Dennis Woodside "yeni" Motorola'yla bir çok konuya daha önem vereceklerini açıklamıştı. Ancak ne yazık ki gelen haber müşterileri memnun etmedi. Öyle görünüyor ki Android 4.0 güncelleştirmelerinden vazgeçilmesi iyi bir adım olmadı.

Yorumlar
ibrahim
atrix alırken zaten atayaptık atrix yani motorola türkiye resmi garantisi yok şahız garantisi bazı kişiler bulup getiriyor.motorolanın türkiye de resmi cep telefonu yok
Cevapla
Bende atrix kullanıcısıyım ve güncelleme bir ay içerisinde gelmese telefonu satmayi dusunecegim
Cevapla
ilhan
hala sıfır olarak satılan bu ürün bence güncelleme almalı yoksa motorola türkiyede dip yapar.
Cevapla
Misafir
yok artık derim en çok satan bir telefona bunu yaparlarsa biter motorola
Cevapla
MELİSA
BÜYÜK HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM HER MÜŞTERİSİNE EŞİTLİK İKLESİ İÇERİSİNDE DARANMALARI GEREKİRDİ. BİR SÖZ VERİDİ SEÇİMLERİMİZİ ONA GÖRE YAPTIK.ŞİMDİ BİZ MADUR OLDUK.GÜNCELLEME VAR DİYE ALDIK HİÇ ETİK BİR DAVRANIŞ DEĞİL İNSAN KAHLARI MAKKEMESİNE BAŞVURMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.