Mobil

Samsung Galaxy Note 2 Kore modeli!

Samsung'un Kore için ürettiği Galaxy Note 2 modelinin özellikleri gerçekten etkileyici.


Samsung Galaxy Note 2’nin Kore lansmanı için yeni bir video yayınlandı. Bir çok kişi heyecanla telefonun özelliklerini yakından görmek için orada bulundu.

Şimdiye kadar Galaxy Note 2’nin birçok özelliği görüldü ancak videoya bakıldığı zaman başka özellikleri daha olduğu ortaya çıkıyor. Galaxy Note 2 Kore modelinde bulunan bu özelliklerden biri, çoklu pencere ve bölünmüş ekran desteği.

1349066772_samsung-galaxy-note-video.jpg

Uygulamalar listesi ekranda dikey veya yatay olarak görüntülenebiliyor. Ayrıca bu uygulamaları sürüklediğiniz zaman zaten çalışan bir uygulamada yeni bir pencere açmak için listenin altında veya üstünde bırakabiliyorsunuz. Ayrıca Youtube izlerken not alabildiğiniz bir özelliği daha bulunuyor. Facebook’ta mesajlaşma uygulamasını açtığınız zaman bir raporu görüntülerken aynı anda görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz.

Diğer özelliklerine bakınca S kalem ile video ve e-postaların üstüne gelince önizleme ekranı görüyorsunuz. İzlediğiniz videoyu web tarayıcınız açıkken üstüne getirip boyutlandırılarak orada izleyebilmenizde gerçekten etkileyici.

Bütün bu özellikler Samsung Galaxy Note 2 Kore modeli için geçerli ve sanırım başka yerdeki modellerde bu özellikler olmayacak. Samsung’un bu ülkelere göre model hazırlaması ne kadar doğru tartışılır.

Aşağıda anlattığımız tüm özellikleri videoda izleyebilirsiniz.


Yorumlar
sami
yav adamlar şov yapıyor resmen. ama malzeme kalitesi wave serileri hariç sıfır. galaxy s 3 aldım. arka kapağının iç kısmı nokia5800 dan bile daha kötü ve sistem aynı oturtuyorsun cikintilari girintilere uc gün sonra oynamaya başlıyor. 1 ay kullandım. yaramaz. ama waveler taş gibi. bi ara ocağa yakın yerde unutmuştum wave 2 yi elimle zor tutuyordum o şekil ısınmış ama çalışıyor hala. aynı durum one x in başına gelse muhtemelen polikarbon gövde erirdi biraz
Cevapla
Bu zihniyet ile devam ederse samsung ülkemizde bi kaç yıla kadar cazibesini yitirir galaxy s2 vardı 4.0.4 hala ülkemize gelmediği için satıp one x aldım
Cevapla
ser
samsung liderliğe oynayacaksa bu ülkeye göre model olayını bırakmalı ne yani kore dışındakiler keklik mi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.