Mobil

Motorola Atrix HD'ye Jelly Bean güncellemesi

Motorola Atrix HD kullanıcılarına müjde


Uzun zamandır beklenen Motorola Atrix HD kullanıcıları için Jelly Bean güncelleştirmesi geldi. Android 4.2'nin çıktığı bu günlerde Motorola Atrix HD gibi ortalama üstü bir cihaza Jelly Bean 4.1 güncellemesi biraz geç kaldı diyebiliriz.

Google'ın 4.1 sürümünde bir çok avantaj bulunuyor. Bunlardan en çok kullanılanları arasında Google Now var. Bildirimler entegrasyonlar daha gelişmiş ve daha iyi performans ve pil ömrü sunuyor.

1355756787_316910-android-jelly-bean.jpg

Atrix HD Android Jelly Bean 4.1 güncellemesinden sonra Wi-Fi ayarlarında da bazı yenilikler getiriyor. Fotoğraf, kamera uygulamaları ve Jelly Bean desteği gerektiren uygulamalar da aktive ediliyor. Bölgesel olarak dağıtımı yapılan güncelleme henüz gelmemişse biraz daha sabretmeniz gerekecek, fakat kısa zamanda gelmesi bekleniyor.Yorumlar
Nasıl geldi yaa! Bi şey geldiği yok. Ne zamandır bekliyorum ama vermiyorlar güncellemeyi. Bir daha motorola almıycam. Kazıkçılar!
Cevapla
mert
Bir daha motorola alırsam nolim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.