Mobil

Motorola Droid Ultra ucundan göründü

Moto X çalışmalarına son sürat devam eden Motorola, Droid Ultra adından üst sınıf bir telefon hazırlığında.

Motorola Droid Ultra ucundan göründü

Google tarafından satın alındıktan sonra orta ve üst sınıf akıllı telefon üretimine yönelen Motorola, asıl çıkışını bu yılın ikinci yarısında yapmaya hazırlanıyor. Uzun süredir gündemde yer bulan Moto X adlı akıllı telefon için artık geri sayıma geçildi. Amerika merkezli üretici gazete reklamlarına da başlarken, Moto X’in kullanıcının tasarlayıp alacağı ilk telefon olacağı bildirildi. Söz konusu tasarımın ne olduğu ilerleyen gülerde daha net anlaşılacaktır.

Şirket sadece Moto X üzerinde çalışmıyor, yeni gelen sızıntılardan anlaşılıyor ki, Motorola, Droid Ultra adından üst sınıf bir telefon hazırlığında.Droid Ultra için Moto X olma ihtimali üzerinde durulurken, Theverge kaynakları her iki telefonunda farklı modeller olduğunun altını çizdi. Telefonun bir bölümü sızdırılırken, arka bölümdeki desenli yapı, Ferrari logosu ve New Orleans 2013 sloganı dikkatimizi çekti. Üst sınıfa hitap etmesi beklenen telefonun teknik özellikleri hakkında henüz detaylar gün yüzüne çıkmış değil. Gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

1372994790_motorola-droid-razr-ultra-01.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.