Mobil

Motorola DVX geliyor!

Motorala 250$lık telefonunu duyurdu.

Motorola DVX geliyor!

Google'ın Motorola'yı almasından sonra, bu pazarda pay sahibi olmak istediğini görmüştük. Bu atılımla birlikte Motorola yeni telefonu DVX'i çıkartmak için hazırlanıyor. Yeni gelecek telefonun, Moto X ile aynı özellikleri taşıyacağı yalnız ekran boyutunda 4.5'' inçlik bir büyüklüğe gidileceğini duyurdu. Üretimi Çin'de yapılan telefon için, gelen haberler fiyatının 250$'dan fazla olmayacağı yönünde.

1381229798_motorola-dvx-003.jpg

Bilindiği gibi Moto X'in Amerika üretimi yok idi, yeni gelecek telefonun global olarak tüm dünyada kullanıma sunulacak. Motorola'nın hamlesi gerekli gibi görülse de, dedikodu gazetlerinin neler diyeceği merak konusu. Yeni gelecek telefonun özelliklerine bakacak olursak, Moto X'den farkı yok. Ekran boyutu artırılan telefon için, diğer bir değişilik de arka kapağın açılabilir olması. Bu sayede batarya değiştirilecek.

Telefonun fiyatının 200 ile 250$ arasında değişmesi piyasayı canlandıracağı benziyor. Yeni modaya uyan Motorola da telefonların arka kapaklarını ayrıca renkli olarak çıkartacak. 

1381229840_jfjfuej610x480.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.