Mobil

Motorola G Stylus 5G 2023’den yeni haberler var

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Motorola’nın yeni modeli G Stylus 5G 2023 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Motorola G Stylus 5G 2023’den yeni haberler var

Motorola Moto G Stylus 5G 2023 adlı bir akıllı telefonun yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayın başlarında güvenilir bir sızıntı kaynağı olan OnLeaks, cihazın tasarımını ortaya çıkarmak için ilk görseli yayınladı. Şimdi, bahsi geçen cihaz, ABD Federal İletişim Komisyonu'ndan (FCC) onay alarak görünüşe göre yakın bir zamanda piyasaya sürülebilir.

FCC belgeleri, XT2315-1, XT2315-4 ve XT2315-5 model numaralarının tümünün Moto G Stylus 5G 2023 ile ilişkili olduğunu gösteriyor. Listeleme, cihazın 5G uyumlu olduğunu doğruluyor. Ekim 2022'de ünlü sızıntı kaynağı Evan Blass, XT2395 ile kodlanan Motorola telefonunun Geneva olarak adlandırıldığını iddia etmişti.

Motorola G Stylus 5G 2023’den yeni haberler var

Listelemede, cihazın 5.000 mAh kapasiteli ve 10W şarj destekli bir bataryayla desteklendiği görülmekte. Maalesef şimdilik cihazın diğer özellikleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bu ay başında ortaya çıkan görsel, Moto G Stylus 2023'ün önünde bir delikli ekrana sahip olacağını gösterdi. Cihazın arkasında LED flaş ile donatılmış 50 megapiksel çift kamera birimi bulunuyor. Cihazın sol tarafı boşken, ses düğmeleri ve güç tuşu sağ kenarda birleştirilmiş bir güç düğmesi ile birlikte yer alıyor.

Ekim 2022'de ortaya çıkan detaylar, cihazın 4G ve 5G sürümleri ile geleceğini gösteriyor. Cihazın 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olması beklenirken, siyah ve Kristal Gri olmak üzere iki renkte piyasaya sürülmesi kimseyi şaşırtmayacaktır. Ayrıca, cihazın ABD pazarı için özel olarak üretileceği ve büyük ihtimalle de bu ülke dışına çıkmayacağı tahmin ediliyor.

5G
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.