Mobil

Motorola Moto G'de hangi işlemci var?

Motorola Moto G Qualcomm'un hangi işlemcisinden güç alıyor?


Motorola fiyat bakımından hassas davranan tüketicilere üst sınıf bir multimedya deneyimi sunan yeni akıllı telefonu Moto G'yi tanıttı. Popüler akıllı telefon özelliklerini sunmak için tasarlanan ve gücünü Qualcomm'un Snapdragon 400 işlemcisinden alan Moto G, sınıfındaki en keskin ekrana ve mükemmel pil ömrüne sahip. Snapdragon 400 işlemci ile cihaz, full HD videoları oynatabiliyor ve Android işletim sisteminin son sürümü olan KitKat'a da çok yakında bir güncellemeyle kavuşacak.

1384780497_motorolamotog.jpg

Brezilya ve Avrupa'nın bazı bölgelerinde bugün satışa sunulan Moto G, önümüzdeki haftalarda Latin Amerika, Avrupa ve Kanada'da satışa sunulacak. Bu ülkeleri 2014'ün başında ABD, Güneydoğu Asya, Hindistan ve Ortadoğu ülkeleri takip edecek. Tüm tüketicilere uygun ve tercih edilebilir çözümler sunma hedefleri doğrultusunda Moto G, Qualcomm'un Snapdragon işlemcilerinin çeşitliliğinin ve gücünün, aynı zamanda Qualcomm'un gelişmekte olan pazarlarda güçlenmesinin bir göstergesi niteliğinde.

1384780584_newsnapdragonchipimagejpeg.jpg

Aşağıda Moto G reklam filmini izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.