Mobil

Motorola Moto X için Android 5.1 test ediliyor

Motorola, Moto X telefonu için yayınlayacağı Android 5.1 güncellemesinin şuan test edildiğini açıkladı.

Motorola Moto X için Android 5.1 test ediliyor

Google'ın Motorola Nexus 6 cihazına içinde sunduğu Android 5.1 güncellemesi yavaş yavaş bir önceki modellere de adapte edilmeye çalışılıyor. Şirket şuan Android 5.0 güncellemesine sahip 2014 model Moto X için Android 5.1 sürümünün test edildiğini açıkladı. 

1426931932_img20150316140704.jpg 

Motorola'nın müşteri destek portalında yayınlanan değişiklikler listesi oldukça uzun. Motorola Moto X üzerinde test edilen Android 5.1 güncelleştirmesi ( 23.1.38) sürümüne sahip görünüyor. Android 5.1 hata düzeltmelirinin yanısıra Moto X'e cihaz koruma, daha iyi kamera performansı gibi ek yenilikler getirecek. Tabiki özellikler bu kadarla sınırlı değil liste uzun olduğu için yayınlamadık ancak birkaç yeniliği ekleyelim istedik.

Moto X için Android 5.1 güncellemesi şuan test aşamasında olduğu için yakın zamanda bir güncelleme yayınlanmasını beklemek yanlış olur. O yüzden güncellemenin fabrika imajları veya OTA yoluyla sunulması için biraz beklemek zorunda kalacaksınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.