Motorola Moto X'in 2015 versiyonu ortaya çıktı

Motorola Moto X'in 2015 modeli sızdırıldı.

Motorola Moto X'in 2015 versiyonu ortaya çıktı

Motorola’nın üçüncü nesil ahşap destekli tasarıma sahip Moto X modeli sızdırıldı. Kaynağın başı derde girmesin diye görüntüler biraz sansürlenmiş olduğu için çok net değil ama cihazın nasıl olacağı belli.

Görüntüler ve sızdırılan bilgilere göre Motorola Moto X, 1440 x 2560 çözünürlükte 5.64-inç ekran ile birlikte gelecek. Hangi model olduğu bilinmeyen Snapdragon yonga seti,  3GB RAM ve 21GB dahili depolama özellikleri ile gelecek. Henüz teyit edilmiş olmasa da, C Tipi USB portu özellikler arasında yer alabilir. Stereo hoparlörlere sahip olacak cihazda, plastik, ahşap, deri ve ismi açıklanmayan bir yeni malzeme kullanılacak.

Android 5.1.1 işletim sistemine sahip olacak olan üçüncü nesil Moto X ile ilgili görüntüler ve söylentilerin gelmesi  çok da şaşırtıcı değil. Çünkü son zamanlarda üçüncü nesil Motorola Moto G’nin yanlışlıkla Flipkart üzerinde listelenmesi  ve üçüncü nesil Motorola Moto E olduğu iddia edilen bir telefonun Bluetooth sertifikası aldığı söylentileri  Motorola‘nın yeni cihazları üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Sonraki sayfalarda sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.


1433410866_third-generation-motorola-moto-x-leaks.jpg
1433410876_third-generation-motorola-moto-x-leaks-1.jpg