Mobil

Motorola’dan Droid Razr kullanıcılarına müjde!

Motorola’dan Droid Razr kullanıcılarının beklediği haber sonunda geldi.


Motorola Droid Razr kullanıcılarının beklediği haber sonunda Motorola'dan geldi. Üretici, Droid Razr modelinin Android 4.0 güncellemesi geleceğini kullanıcılarına müjdeledi.

Droid Razr, Motorola'nın efsanevi modeli Razr'dan esinlenerek geliştirilmişti. Cihaz ince ve şık tasarımı ile büyük ilgi görmüştü. Türkiye'de de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran cihaz özellikle ABD'de yoğun ilgi görmüştü.

1344736893_motoroladroidrazr.jpg

Şirket, cihazın Android 4.0'a güncelleneceğini çok öncelerden duyurmuştu ancak ulusal pazarda satılan versiyonu için bir türlü güncelleme yayınlamadı. Motorola en sonunda Android 4.0'ı müjdeledi. X910 model numaralı cihazı ilgilendiren güncelleme haberine göre, yeni ROM ilk olarak İngiltere için kullanıma sunulacak.

Tüm cihazlar için kademeli olarak kısa bir süre içinde hazır hale gelecek olan güncelleme, ABD'de yayınlanan sürümdekine benzer özelliklere sahip olacak. Güncellemeye doğrudan cihaz üzerinden erişilebilmek için ayarlar – sistem güncellemeleri adımını hemen takip etmeye başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.