Motorola'dan mobil cihaz tutkunlarını heyecanlandıran açıklama!

Teknoloji devi Motorola, geçtiğimiz hafta iptal edilen tanıtım organizasyonu için yeni tarihi duyurdu.

Motorola'dan mobil cihaz tutkunlarını heyecanlandıran açıklama!

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Motorola’nın akıllı telefon modeli Razr, Samsung’un popüler modeli Galaxy Z Flip ile rekabete girebilecek tek cihaz olarak gösteriliyor. Her ne kadar bugüne kadar Galaxy Z Flip’in yanında Motorola Razr’ın esamesi bile okunmasa da, 2022 yılı yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

İşte bu nedenle Motorola’nın 2 Ağustos’ta gerçekleştireceği tanıtım organizasyonu çok büyük bir merakla bekleniyordu. Ne var ki etkinliğe sadece saatler kala Motorola’dan gelen organizasyonun iptal edildiği haberi, teknoloji dünyasında şaşkınlığa neden oldu. Bu konuya ilişkin Motorola’nın üst markası olan Lenovo’dan herhangi bir açıklama gelmezken, Çin merkezli teknoloji devinin ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin Tayvan ziyareti nedeniyle artan Çin – Tayvan gerginliğini düşünerek bu hamleyi yaptığı düşünüldü.

Motorola'dan mobil cihaz tutkunlarını heyecanlandıran açıklama!

Bugün Lenovo’nun önde gelen isimlerinden biri olan Chen Jin’in paylaştığı yeni görsel ise, etkinliğin yeni tarihini göstermiş oldu. Buna göre Jin’in paylaştığı görsel, 11 Ağustos Perşembe gününü saat olaraksa öğleden sonra 2’yi işaret ediyor. Bu açık mesajın ardından artık teknoloji dünyası da hem Motorola Razr 2022’nin hem de Motorola Edge X30 Pro’nun yeni tanıtım tarihini öğrenmiş oldu.

Her iki telefonun da hali hazırda Motorola’nın anlaşmalı olduğu birkaç platformda ön satışta olduğu düşünüldüğünde, tanıtım organizasyonunun bitmesinin hemen ardından hem Motorola Razr 2022’nin hem de Motorola Edge X30 Pro’nun satışa sunulacağını söyleyebiliriz.