Mobil

Motorola'dan Samsung tarzı güncelleme

Motorola Moto E, Moto X ve Moto G'ye 2 güncelleme atlatacak.


Motorola'nın telefonları Nexus cihazlardan sonra en çabuk Android güncellemesi alan telefonlar olarak dkkat çekmektedir. Android 4.4.2 ile satışa sunulan Moto E, Moto X ve Moto G Amerika'da Android 4.4.3 güncellemesini almıştı ama bu güncelleme bir çok sorunu da beraberinde getirmişti.

Bundan dolayı firma Google I/O etkinliği sonrası telefonlarını Android 4.4.4'e zaman geçirmeden güncellemek için çalışmaları hızlandıracağını açıkladı. Avrupada ki Moto E, Moto X ve Moto G kullanıcıları içinse Motorola Samsung'un Note 2 ve Galaxy S3'e yaptığı gibi 2 sürüm birden atlarak güncelleme vereceğini duyurdu.

1403697270_motorola-moto-family.png

Buna göre Android 4.4.2 kullanan Moto E, Moto X ve Moto G kullanıcıları Android 4.4.3 sürümünü atlayarak Android 4.4.4 güncellemesini alacaklar ve Amerika'da ki kullanıcıların yaşadığı stabilite sorunlarını yaşamayacaklar. Hatırlarsanız Samsung'ta Galaxy Note 2 ve Galaxy S3'e Android 4.2 sürümünü vermeden direkt Android 4.3 sürümünü vermişti. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.