Mobil

Mozilla'nın Android için sürprizi var!

Mozilla cephesinden Android kullanıcılarını heyecanlandıracak yeni haberler geldi.

Mozilla'nın Android için sürprizi var!

Mozilla, şuanda web tarayıcı alanında söz sahibi isimlerinden biri konumunda. Dev tarayıcı son zamanlarda mobil dünya alanına ağırlık vermeye başladı.  Mozilla firması, Firefox'un Android sürümünün yanı sıra web tabanlı mobil işletim sistemi ile de gündeme gelmişti. Şirket Twitter hesabından ilginç bir gönderi yayınladı.

Yayınlanan iletide hızlı, akıllı ve güvenli etiketleri ön plana çıkarılmış. Bunun ne anlama geldiğine ilişkin resmi bir bilgi yok ama büyük ihtimalle Firefox'un yenilenen sürümü duyurulacak. Dolphin Browser HD'nin yenilikçi ve üst düzey özelliklerine karşı hamlede bulunmak isteyen Mozilla'nın çok daha hızlı bir tarayıcı ile kullanıcıların karşısında olabileceği söyleniyor.

1340609302_firefox-mobile-android.jpg

Söylenenler önümüzdeki hafta resmi olarak belli olacak. Buna ek olarak Mozilla'ya dair son dönemde konuşulan konulardan biri de Firefox'un iPad sürümüne gelmesi. Henüz bu konuyla ilgili de bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.