Mobil

Nexus 4 ve Nexus 10 için Android 4.2.1 güncellemesi

Google Nexus 4 ve Nexus 10 için Android 4.2.1 güncellemesi yayınlandı.

Nexus 4 ve Nexus 10 için Android 4.2.1 güncellemesi

Jelly Bean kod adını taşıyan 4.2 sürümlü işletim sistemi güncellemesini yayınlamasından kısa süre sonra fark edilen People uygulamasındaki önemli bir hatayı fark eden Google, bu hatayı düzeltmeye başladı. Hataya göre uygulamada Aralık ayının eksikliği çıkmıştı ve medyada büyük yankı bulmuştu. Sorunun farkına varan Google yakında bir güncelleme dağıtacağını duyurmuştu.

OTA yoluyla LG Nexus 4 ve Samsung Nexus 10 sahiplerine 1.1MB büyüklüğündeki güncelleme ulaşmaya başladı. Aynı yükseltmenin Galaxy Nexus ile Nexus 7'ye ne zaman dağıtılacağı bilinmiyor ancak dün en güncel Jelly Bean versiyonunun kaynak kodları Google tarafından yayınlandı.

1354092287_googleandroid421jellybean2132.jpg

JOP40D yapı numaralı yeni yazılım küçük bir güncelleme ve ayrıca Nexus 4'te mevcut olan atıl durumdaki 4G LTE iletişim teknolojisi çipine erişimi de kısıtlamasını ortadan kaldırıyor. Güncellemeyi buradaki linkten alabilirsiniz..

Yorumlar
opdima
404 not found hatası veriyor paylaştığınız update linki.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.