Mobil

Nexus 5'i merak ediyor musunuz? (Video)

Google Nexus 5'i tanıtmadan bütün bilgileri ve görüntüsü ortaya çıktı.

Nexus 5'i merak ediyor musunuz? (Video)

Google’ın akıllı telefonu Nexus 5’in tüm görüntüleri sızdırıldı, bütün özellikleri ortaya çıktı ve hatta ön siparişe bile sunuldu ancak, hala Google resmi olarak bu cihazı duyurmadı. Şimdi de cihaza ait tekrar video görüntüsü geldi. Anlayacağınız Nexus 5’in merak edilecek hiçbir şeyi kalmadı.

Daha önceki sızdırılan videoda da olduğu gibi Telefon Hakkında kısmına girince Nexus 5 ismini ve işletim sistemi olarak KeyLime Pie görünüyor. Bu demek oluyor ki cihazda Android yazılımının deneme sürümü yüklü. Çünkü yeni sürümün Android 4.4 KitKat olacağı herkes tarafından biliniyor. Ayrıca telefon bir Snapdragon 800 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 16GB toplam depolama alanına sahip. Bu alanın 12GB kadarı kullanıcıya bırakılmış, geri kalanını sistem kullanıyor.

1383161379_lg-google-nexus-5-.jpg

Videoda ayrıca Chrome, Camera, Calendar, YouTube, Keep, Google Earth gibi bazı uygulamalarda gösterilmiş. Bakalım Google Nexus 5’i resmen tanıttığı zaman farklı bir şeyler görebilecek miyiz? Sözde yarın Google, yeni telefonunu ve Android sürümünü tanıtacak ama artık merakla beklenmediği kesin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.