Mobil

Nokia 15 Mayıs'ta yeni bir Lumia duyuracak!

Londra'da gerçekleşecek etkinlikte Lumia ailesinin yeni amiral gemisi bekleniyor.

Nokia 15 Mayıs'ta yeni bir Lumia duyuracak!

Giriş ve orta seviyede konumlandırılan Luia 520 ile Lumia 720 modellerini MWC 2013 etkinliği kapsamında resmiyete döken Nokia, bu yılın ilk yarısında duyurmayı planladığı amiral gemisi modelini ise ileri bir tarihte tanıtacağını duyurmuştu. Finlandiya merkezli şirket 15 Mayıs’ta Londra'da düzenlenecek etkinlik için davetiye gönderimine başlarken, söz konusu davetiyede “ Sonrakinin ne olduğunu görmek” ve “Nokia Lumia hikayesi devam ediyor” şeklinde iki slogana yer verilmiş.
1366927712_nokiaeventlondon.jpg

Etkinlik kapsamında şirketin hali hazırda amiral gemisi modeli olan Lumia 920’den daha gelişmiş detaylar sunacak bir telefon beklentisi hakimken; Nokia’nın Pureview teknolojisini Lumia telefonlara getirecek olması da beklentiler arasında.

Şirket cephesinden son gelen iddiaları değerlendirdiğimizde Lumia 920’ye nazaran daha hafif, alüminyum kasaya sahip Pureview kameralı Lumia 928’in tanıtılası yüksek ihtimal dahilinde. Etkinlikte tanıtılması planlanan cihazlar hakkında detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Misafir
Efrasiyab itafen : Harbiden çok güldüm Kaba tasarım geri kalmış teknoloji demişsin açıklayayım : Sms Patenti kimde hacı? Peki ilk titreşimli telefon ve Patent? Peki ilk 3g li telefon ve Patent? Pekii ilk Mms ve Patent? Pekii ilk Mobil işletim sistemi? Pekii İlk Su geçirmez Telefon?? Pekiii İlk Renkli Telefon?? Pekii İlk Kameralı telefon?? ilk flashlı??? ilk Maplı? ilk Gprs Uydusu kullanan??? Pekii İlk Kablosuz Şarj? Peki ilk 41 mp kamera? ilk Korumasız uzaya Çıkan telefon ve geri gelen halen çalışan? Peki -70 derecede çalışan ilk Telefon? Peki ilk Dünyanın en sağlam Telefonu??? Sayyimmi abisi daha? Nokia istesin Samsung , Aple ve Çoğu Telefon üreticisine 1 tane telefon Ürettirmez Patent işleri gülüm patent bugün iphonede sms varsa nokia izin verir koyar anladın buda sana ve senin gibi cahillere kapak olsun Nokia 1 tane telefon üretmeden sadece elindeki patent ile 100 yıl batmaz..okey abisi öğrenin öyle konuşun..
Cevapla
Efrasiyab
hayatımdaki telefon boşluğunu dolduracaksın afferin sana nokia... :)) hala ayakta durman şaşırtıcı.. o kaba tasarım ve geri kalmış teknolojinle ekolsun sen... Bazı markaları sevmesem de senin markana karşı bir gıcığım yok ama beceremiyorsun bu işi :)
Cevapla
Misafir
boş durmuyor boşa çalıyo helal be nokia
Cevapla
GölgesizAdam
Bence zamanla lumia daha iyi yerlere gelecektir.Windows phone işletim sistemi güncellemelerle daha da üst performanslara ulaşaktır.Şuan için,yazılımlar arasında donanımı en iyi kullanan ios a en yakın rakip wp dir.Yanlış hatırlamıyorsam android donanımın yüzde 60ını (4.0.4),ios yüzde 97 sini kullanıyor.Aslında aralarında tartışmasız en iyisi nokia nın symbian işletim sistemiydi ama destekleyen olmadı.Wp zamanla bir ios kadar donanımın sonuna kadar kullanılan bir yazılım olacaktır.Ama biraz daha populariteye ve zamana ihtiyacı var.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.