Nokia 6310 efsanevi yılan oyunu geri dönüyor!

Nokia, son zamanlarda klasik yılan oyununu da içeren Nokia 6310 model telefonunu yeniden piyasaya sürüyor. İşte detaylar!

Nokia 6310 efsanevi yılan oyunu geri dönüyor!

Nokia 6310, yılan oyunu da dahil olmak üzere bazı yeni özelliklerle geri dönüyor. Bu bağlamda, cihaz popüler sosyal medya uygulamalarının yanı sıra popüler oyunları da içerecek. Bunlara örnek olarak ise Instagram, TikTok ve Cand Crush sayılabilir.

Cihaz ile ilgili gelen bilgiler arasında, renkli bir ekran ve arka kamera da mevcut. Bu nedenle haber kanallarına ve radyo istasyonlarına erişim imkânı sunuyor. Nokia 6310 telefon maalesef dokunmatik ekran ile gelmiyor. Yine eski tarz düğme tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Nokia 6310 Kaldığı Yerden Devam!

Nokia 6310 efsanevi yılan oyunu geri dönüyor! - Resim : 1

Orijinal Nokia 6310 telefon sağlamlığı nedeniyle çok tutulmuştu ve şimdi de bundan hiçbir şey kaybetmemiş gibi görünüyor. Bu nedenle eski telefonlara verilen 'tuğla' benzetmesi yine geçerli olacak gibi duruyor.

Son zamanlarda eski telefonlara ilgi gün geçtikçe artıyor ve bu eğilim büyümeye devam ediyor. İşte yeni Nokia 6310 telefon bu öncülerden biri olabilir çünkü geçmişinde iyi bir kaliteye sahip. Böylece, bazı insanlar akıllı telefonlarını bir kenara bırakabilir ve bu tür cihazları tercih edebilir.

Nokia'nın 6310 marka telefonu, o zamanlar yaygın olarak oynanan yılan oyununa 6310 modelinde hem de düşük bir fiyatla tekrar erişime sunuyor. Nostalji hayranıysanız, sizin için tercih sebebi olabilir. Fiyat ile ilgili de beklentileri karşılayacağını da ayrıca bilmelisiniz. Cihazın fiyatı ise 82 dolar olarak belirlenmiş.