Mobil

Nokia 9.1 PureView görüntüleri sızdı!

Her geçen gün akıllı telefon çemberini genişletmeye devam eden Nokia'nın, altı arka kameraya sahip olması beklenen Nokia 9.1 PureView modelinin görüntüleri sızdı.

Nokia 9.1 PureView görüntüleri sızdı!

HMD Global çatısı altında olan Nokia, bu defa altı arka kameraya sahip olması muhtemel Nokia 9.1 PureView telefon modeline ait sızan görüntüler ile gündemde. Şelale ekran tasarımı ile karşımıza çıkan cihazın, amiral gemisi düzeyinde olduğu iddia ediliyor.

Nokia 9.1 PureView görüntüleri sızdı! Altı arka kameraya sahip olabilir!

Bilindiği üzere Nokia, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde, dünyanın beş arka kameralı ilk telefonu olan Nokia 9 PureView modelinin duyurusunu gerçekleştirmişti. Şimdi de telefonun devam modeli olan Nokia 9.1 PureView telefon modeline ait görüntüler ortaya çıktı.

Nokia 9.1 PureView görüntüleri sızdı! - Resim : 1

Mysmartprice sitesi tarafından ortaya çıkarılan görüntüler Nokia 9.1 PureView akıllı telefonun periskop kamera ile karşımıza çıktığını görüyoruz. 

Nokia 9.1 PureView görüntüleri sızdı! - Resim : 2

Ayrıca arka tarafta LED flaş ve lazer odaklanma sensörünün altında bir kamera daha olduğu görülüyor. Eğer görüntüler doğru ise Nokia9.1 PureView modelinde altı arka kamera görebiliriz. Şelale ekran tasarımı ile karşımıza çıkan cihazın, amiral gemisi segmentinde olacağı iddia ediliyor.

Nokia 9.1 PureView görüntüleri sızdı! - Resim : 3

Şu an için cihazın fiyatı ya da tanıtım tarihi resmiyet kazanmış değil. Ancak modelin yeni yıla girmeden resmiyet kazanması bekleniyor.

Yorumlar
mutlu
gelse ne olur. fiyatı 10 bin den aşağı olmaz.
Cevapla
Ramazan
Bence efsane geri geliyor 😁😋
Cevapla
Ramazan
Çünkü piyasaya gerekli Bir marka
Cevapla
Ramazan
Ülkemize daha çok modeli gelmesi gerekir
Cevapla
Ramazan
Nokia gerçekten mükemmel bir marka 😘🙏🙏👍
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.