Mobil

Nokia için en faydalı uygulamalar!

Nokia kullanıcılarının faydalanabileceği en iyi uygulamalar.


Uygulama konusunda en popüler genelde Android ve iOS platformlarında oluyor. Genelde haberlerimizde de bu platformlardan uygulama tanıtımları yapıyoruz. Ancak Android ve iOS uygulamaları dışında özellikle Nokia'nın kullandığı Windows Phone MeeGo gibi platformlarda bulunuyor.

Şimdi sizlere Nokia kullanıcıları için seçtiğimiz bu uygulamaları sunuyoruz. Bu uygulamalar sayesinde, havalimanlarından, şehir bilgilerine, vücut kitle değerlerinden borsa bilgilerine kadar birçok bilgiye ulaşılabilirsiniz.

Başta MeeGo olmak üzere mobil platformlara uygulamaları Apps-dev ekibi geliştiriyor.  Bu geliştiricilerin bütün uygulamaları genelde ücretsiz ve açık kaynak kodlu.  Bu uygulamalardan sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz uygulamaların bazılarını yayınlıyoruz.

Sonraki sayfalarımızda bu uygulamaları inceleyebilirsiniz.


BorsaGo

BorsaGo adlı uygulama ile anlık borsa hisse senetlerine ve hisse senetlerine ait detaylı bilgiler elde edilebiliyor. Uygulamanın Türkçe olduğunu ve 0.3 Megabyte boyutunda olduğunu belirtelim.

İndirmek için tıklayın.


Havalimanı

Havalimanı uygulaması Türkiye'deki bir çok havalimanının bilgilerini anlık olarak kontrol ediyor. Uçuş kodu, havayolu şirketi gibi bilgilere bu uygulama ile ulaşılabiliyor. Uygulama web tabanlı çalıştığından güncelleme gerektirmeden yeni havalimanı bilgilerini otomatik olarak ekleyebiliyor.

İndirmek için tıklayın.


Akıllı Renkler

Akıllı renkler, temelinde eşleştirme yatan bir oyun. Uygulama tamamen beyni sınamak için geliştirilmiş. Bu oyunun boyutu ise 0,66 Megabyte.

İndirmek için tıklayın.


Şehir Bilgisi

Şehir bilgisi üç ana kriter altında şehir bilgileri içeriyor. Bu kriterler şehir adı, alan kodu ve plaka kodu. Bu kriterlere göre şehirlerle ilgili bilgi edinmek mümkün. Uygulama 0,9 Megabyte boyutunda.

İndirmek için tıklayın.


Vücüt Kitle Endeksi

Vücut kitle endeksi boy ve kilo girilerek, olması gereken vücut değelerini gösteren bir uygulama. Bu yararlı uygulamanın boyutu da 0,3 Megabyte.

İndirmek için tıklayın.


BorsaGo Altın Sürüm

İlk uygulama BorsaGo'nun altın sürümü olan bu BorsaGo Altın Sürüm ile anlık borsa hisse senetleri ve hisse senetlerine ait detaylı bilgiler elde edilebiliyor. Ayrıca ekstra özellikleri şunlar:

*Günlük, Aylık ve Yıllık olmak üzere hisse senetlerine ait grafik bilgileri.

*Gelişmiş favori sistemi ile kolay hisse senet takibi.

*Optimize edilmiş kodlar ile daha stabil versiyon.

Uygulamanın boyutu 0,3 Megabyte ve fiyatı 2,49 TL.

İndirmek için tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.