Mobil

Nokia Kamera uygulaması Play Store'da

Android'li Nokia modellerinde yer alan Kamera uygulaması Play Store'da yayınlandı. Peki, bu uygulamayı kimler indirebiliyor?

Nokia Kamera uygulaması Play Store'da

Nokia markalı akıllı telefonlardan sorumlu olan HMD, yeni Android telefonlarına düzenli yazılım güncellemeleri sunacağına söz verdi. Şu ana kadar şirket bu konuda çok güvence verdi; ve şimdi, sözüne inanmak için daha fazla sebep var.

Nokia Kamera uygulaması artık Play Store'dan indirilebiliyor. Şirketler genellikle birincil parti uygulamalarını, bir OS güncellemesi ile paketlemeye gerek duymadan uygulama güncellemeleri sunmayı planladığında yük atarlar. Sony, Samsung ve HTC gibi telefon üreticileri, uygulamalarının çoğunu Play Store'da sunmaya başlamıştı.

Bu kervana şimdi de Nokia katıldı. Nokia, bu sayede yazılım güncellemelerini daha seri ve sık bir şekilde sunabilecek.

Play Store'da yayınlanan Nokia Kamera uygulamasının, şimdilik sadece Nokia telefonlar ile uyumlu olduğunu belirtelim.

1501832097_nokia.png

HMD, son dönemde Microsoft'un Lumia Camera arayüzünü kullanmak için patent satın almıştı. Bu herhangi bir gösterge ise, yakında Lumia Camera arayüzünün Nokia Kamera uygulamasına geleceğine şahitlik edebiliriz.

Nokia Kamera uygulamasını indirmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.