Mobil

Nokia Luma 610'un özel versiyonunu üretti!

Nokia Quicksilver ile ortaklaşa Lumia 610 modelini üretti.


Nokia, daha önce The Dark Knight Rises filmine özel olarak Lumia 900′ü tasarlamıştı. Nokia şimdi de Quicksilver ile ortaklaşa ürettiği Lumia 610 modelini duyurdu.

Nokia firmasının, mali olarak zor dönemler geçirdiği şu günlerde bu tarz anlaşmalar yaparak satışlarını arttırmayı amaçladığı görülüyor. Lumia 610'un bu özel üretimi orijinal versiyonundan çok da farklı görünmüyor. Telefonda fazladan 20 adet Quicksilver duvar kağıdı bulunuyor. Ayrıca arka kapağa Quicksilver logosu deseni verilmiş. Aynı şekilde telefonun ön tarafına da markanın logosu eklenmiş.

1343292922_337658.gif.jpg

Nokia Lumia 600'ün bu özel versiyonunun satışları ne kadar etkileyeceğini bilemiyoruz ancak etrafımızdaki kullanıcılara baktığımızda koyu Quicksilver hayranı bulmak zor olsa gerek. Bunun yanı sıra herhangi bir ürünün 'özel üretim' adı altında satılan bir versiyonunun olması kullanıcılara çekici gelebilir.

Nokia Lumia 600'ün Quicksilver modelinin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.