Mobil

Nokia Lumia 1020 çok yakında Microsoft Store'da!

Nokia'nın 41 megapiksellik canavarı çok yakında Microsoft Store'da ön siparişe sunuluyor.

Nokia Lumia 1020 çok yakında Microsoft Store'da!

Nokia, birkaç gün önce en iyi Lumia modeli 41 megapiksel kameralı Lumia 1020’yi tanıtmıştı. Şirket çok geçmeden bu akıllı telefonunu satışa sunmaya başlıyor. 16 Temmuz’dan itibaren AT & T ile sözleşmeli olarak Microsoft Store üzerinden ön siparişler alınacak.

Birçok yüksek özelliği bulunan akıllı telefonun en önemli eksiği microSD kart özelliğinin olmayışı. Çünkü yüksek kalite kamera özelliği olan bir cihazla kullanıcılar sürekli fotoğraf çekmek isteyecekler ve 32GB gibi bir alan fotoğraf meraklıları için yeterli olmayabilir.

1373781045_lumia-1020-21.jpg

Ancak bir Nokia Lumia 1020 almayı düşünüyor ve bu modelin 64GB depolama alanı olan bir versiyonu olup olmadığını merak ediyorsanız cevabımız “EVET”. Hatta aynı zamanda bu versiyon Microsoft Store üzerinden satışa sunulacak.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde cihazın 2 yıllık AT & T sözleşmesi ile 64GB modelinin mağazada yer alacağı görülüyor. Microsoft Store üzerinden 2 yıllık sözleşme koşulu ile Lumia 1020 almanın kullanıcıya bir avantajı ise sadece 79 dolara mal olacak olması ve ekstra batarya aksesuarı Nokia Camera Grip’in bu anlaşma ile ücretsiz sunulması.

1373781075_lumia-1020-64gb.png

Amerika operatörü AT & T ile anlaşmasından dolayı Türkiye, bu avantajlardan faydalanamayacak ancak kim bilir 2013′ün son çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulması beklenen cihaz belki bir Türk operatörü tarafından aynı anlaşma şeklinde satışa sunulur.

Yorumlar
Misafir
Bizim operatörlerimiz aksine daha da pahalı satarlar.Bu konularda dünyanın en zengin ülkesi ve halkı sanıyorlar bizi sanırım
Cevapla
nokia ilk telefonumdu.
Cevapla
son zamanda kaybeden itibarı yakalayabilir. Gazetecilerin vaz gecikmez telefonu olabilir. Büyük fotoğraf makinaları yerine bunu kullanabilirler.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.