Mobil

Nokia telefona kurşun işlemedi!

Nokia X2 model telefon hayat kurtardı!

Nokia telefona kurşun işlemedi!

Nokia firmasının telefonları özelliklerinden çok sağlamlığıyla bilinir ve birçok insanın bu markayı seçmesindeki etken telefonun sağlam oluşudur. Nokia'nın eski telefonlarından 3310'u birçok kişi bilir. Özellikle sağlamlığıyla meşhur olan telefon, bugün hala daha pek çok espriye konu oluyor. Nokia'nın sonradan ürettiği telefonlar da 3310 kadar sağlam olduğu şimdi anlatacaklarımızı kanıtlıyor.

Bir adam, Suriye'de isyancılarla askerler arasında geçen çatışmayı görüntülemeye çalışıyordu. Kullandığı Nokia X2 model telefonu sayesinde ölümden döndü. Adam olayları görüntülemeye çalışırken, rastgele gelen bir kurşun adamın elinde tuttuğu Nokia X2 model telefona isabet etti. Fakat adam Allah'ın mucizesi ile bir şekilde telefonu delip geçmedi. Bu şekilde sadece bir telefon kaybı ile adamın hayatı kurtulmuş oldu.

1344870413_nokia-x2-bullet.jpg
Yorumlar
Misafir
çok sağlam bir telefondur özellikleri cabası :D
Cevapla
Misafir
SAĞLAM TELEFON HALA ANLAMADINIZMI BENİMDE VAR NOKİA X2 1.50 METRE YÜKSEKLİKTEN BIRAKTIM TELEFONA HİÇBİŞEY OLMADI ÇOK SAĞLAM TELEFON + TELEFON 5 MPİX KAMERASI VAR + ÇİFT STEREO HOPARLÖR HEM ÖZELLİKLİ HEM SAĞLAM DAHA NE???? :DDD :DDDDD
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.