Mobil

Nokia X için yeni bir güncelleme yayınlandı

Nokia, Android tabanlı giriş seviyesi akıllı telefon için ikinci yazılım güncellemesini de dağıtıma sundu.

Nokia X için yeni bir güncelleme yayınlandı

Nokia geride bıraktığımız nisan ayı içerisinde ülkemizde 500 liradan satışa sunduğu Android tabanlı giriş seviyesi akıllı telefon Nokia X için yeni bir güncelleme yayınladı. Telefondaki Android 4.1 Jelly Bean sürümü üzerine yayınlanan güncelleme 41MB boyutunda ve kullanıcılara şebeke üzerinden dağıtılmaya başlandı.

1399782927_nokia-x.png

Microsoft OneDrive ve İletişim Transfer uygulamaları, Nokia Store'un yeni sürümü, kararlılık, performans artışı ve kimi hataların giderilmesi gibi yeniliklerin yer aldığı güncelleme paketinin size ulaşıp ulaşmadığını telefon üzerinde "Ayarlar> Telefon hakkında> Sistem güncellemeleri> Şimdi kontrol et" menüsünden bakabilirsiniz.

4-inç büyüklüğünde 800×480 piksel çözünürlüklü ekran, 1.GHz'de çalışan Snapdragon S4 işlemci, 512MB RAM, 4GB depolama, hafıza kart desteği, 3MP kamera ve 1.500mAh kapasiteli pil Nokia X'in öne çıkan özellikleri. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.