Mobil

Nokia’nın yeni Lumia’sından kamera görüntüleri

Lumia 929’un muhteşem kamerasından örnek görüntüler sızdırıldı


Bu sabahki video sızıntısından sonra kamera örnekleri de gelen Nokia Lumia 929’un 20.7 MP kamerası bulunuyor. Nokia’nın büyük telefonu 1520’de olduğu gibi PureView kamerası muhteşem bir kamera deneyimi sunuyor.

Videoları yayınlayan kişi bu kez de kamera örneklerini yayınladı. Öyle görünüyor ki Lumia 9292 hakkındaki bilgilere telefon tanıtılmadan ulaşmış olacağız. Nokia Lumia 920’nin ardından genel olarak kameralara yoğunlaşan Nokia’nın yeni telefonunun teknik detayları henüz bilinmiyor.

1382891971_pix.jpg

Aşağıda gördüğünüz 20.7 MP kamerasından alınan görüntünün kamerasının oldukça iyi olduğunu kanıtladığını söyleyebiliriz. Öte yandan Lumia 929 ile ilgili bilinen tek özellik GDR3 güncellemesi alarak, daha üst modellerdeki özelliklerin desteklenmesi sağlanacak.

Lumia 929’un Şükran gününde yani Kasım’ın son haftalarında gelmesi bekleniyor. Ayrıca 1520’nin de aynı tarihte çıkması bekleniyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.