Mobil

Nothing Phone (1) çok önemli bir pazara daha giriş yapıyor! Yoksa Türkiye mi?

Bir dönem tüm gözlerin üzerinde olduğu ancak son zamanlarda ismini pek fazla duymadığımız Nothing Phone (1) şimdi yeni bir pazara açılıyor.

Nothing Phone (1) çok önemli bir pazara daha giriş yapıyor! Yoksa Türkiye mi?

Nothing Phone (1) gerek tasarımı gerekse de gelişim süreciyle uzun bir süre akıllı telefon dünyasının gündemini meşgul etmişti. Sektöre sıfırdan girip başarılı olabilmek için daha önce yapılmamış bir şey yapması gerektiğini iyi bilen şirketin sahibi Carl Pei, çareyi arka kasası şeffaf bir akıllı telefon üretmekte bulmuştu.

Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan şirket CEO’su Pei, telefonun toplam satış adetinin 1 milyonu geçtiğini duyurdu ki bu gerçekten iyi bir sonuç. Üstelik telefonun henüz Avrupa, Asya ve Orta Doğu pazarında satışta olduğunu ancak Amerika Birleşik Devletleri’nde satılmadığını da hatırlatalım.

Nothing Phone (1) çok önemli bir pazara daha giriş yapıyor! Yoksa Türkiye mi?

Bununla birlikte sabah saatlerinde gelen son haberlere göre Nothing şirketi, oldukça kısa bir süre içerisinde Amerikan pazarına açılmak istiyor. Bununla ilgili girişimleri başlatan Pei, Nothing Phone (1)’in bu pazarda çok iyi işler başaracağını düşünüyor.

Nothing Phone (1)’in özelliklerini hatırlayacak olursak, telefon karşımıza 6,55 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde ekranla gelmişti. Gücünü Snapdragon 778G+ 5G yonga setinden alan telefon bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı gibi seçeneklerle destekliyordu. Telefonun satış fiyatı ise 536,99 dolardan başlıyordu.

Yorumlar
Misafir
👎👎👎👎👎
Cevapla
Bicimsiz
Yok Abd pazarına giriyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.