Mobil

Nothing Phone (1) hakkında son dakika detayı!

Merakla beklenen Nothing Phone hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Yayınlana videolara göre cihaz hakkında detaylar netleşmeye başladı.

Nothing Phone (1) hakkında son dakika detayı!

Bu sabah, Nothing, YouTube'da şirketin kuruluşuna ve Nothing Phone'un gelişimine ilişkin bazı sahne arkası görünümleri sunan bir video yayınladı. Yayınlanan videoda Glyph'in montaj hattına, tasarımına ve geliştirilmesine ve seslerine bir göz atma şansı elde ettik. Buna göre cihazın ekran paneli bir ekran içi parmak izi tarayıcısının ana hatlarını açıkça gösterildi.

Nothing Phone (1) hakkında son dakika detayı!

Cihaza yönelik TikTok kanalı ekrandaki parmak izini çalışırken gösterdi. Nothing Phone (1) yayınlanan videolara bakılırsa ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip olmayacak. Cihaz OnePlus'ın kurucu ortaklarından Carl Pei'nin arkasındaki şirketten orta sınıf bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Snapdragon 778G+ tarafından desteklenmekte ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç OLED ekrana sahip. Aynı zamanda, farklı bildirimler için yanıp sönebilen veya farklı işlevler için özelleştirilebilen benzersiz bir "Glif" LED lambaları dizisine sahip. Nothing Phone şimdilk Avrupa, İngiltere, Orta Doğu, Asya ve Avustralya'da piyasaya sürülmeyecek. Telefonun yaklaşık 470 euroya mal olacak ve Kuzey Amerika'ya gelmeyeceği söyleniyor. Nothing Phone (1) için ön siparişler artık açık ve cihaz önümüzdeki hafta 12 Temmuz'da ticari olarak piyasaya sürülecek.

İPhone'a rakip olarak geleceği söylenen cihaz uzun süredir merakla bekleniyor. Bu kapsamda beklentiler karşılanacak mı göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.