Mobil

Nothing Phone (1)’in özellikleri sızmaya devam ediyor

Son zamanların en çok konuşulan akıllı telefon modellerinden biri olan Nothing Phone (1) bugün de hızlı şarj özelliği ile gündeme gelmeyi başardı.

Nothing Phone (1)’in özellikleri sızmaya devam ediyor

OnePlus’ın eski kurucu ortağı olan Carl Pei’nin şirketi Nothing tarafından geliştirilen ilk akıllı telefon modeli olan Nothing Phone (1)’in zor macerası yakın zamanda başlayacak. Başta Apple, Samsung ve Xiaomi gibi oldukça güçlü markalar olmak üzere ondan fazla önemli markanın paylaştığı akıllı telefon pazarına sonradan dahil olmak gibi çılgınca bir işe girişen Nothing firması, başarılı olabilmek için oldukça önemli iki farklı strateji uyguladı.

İlk olarak markanın ismini “Hiçbir şey” anlamına gelen “Nothing” şeklinde seçerek dikkatleri üzerine toplayan şirket, ikinci önemli hamlesini ise Nothing Phone (1) ismini verdiği ilk akıllı telefon modelinin arka kasasını şeffaf tasarlayarak yaptı. Telefonun arka yüzeyinden birçok bileşeninin görülmesi, Nothing Phone’u benzersiz kılan bir detay olarak kayıtlara geçti.

Nothing Phone (1)’in özellikleri sızmaya devam ediyor

Ancak tüm bunlar şirketi bir yere kadar gündemde tutabilir. Asıl önemli olansa, Nothing Phone (1)’in kullanıcıların beklentilerini karşılaması olacaktır. Bu durumun farkında olan firma, beklentiyi daha ilk günden yüksek tutmamak adına piyasaya orta segment bir akıllı telefonla çıkış yapacak.

Bugüne kadar sızdırılan haberlerden Snapdragon 778G+ yonga setine ve 6,55 inç büyüklüğündeki 120Hz yenileme hızı destekli AMOLED ekrana sahip olduğunu öğrendiğimiz telefonun hızlı şarj kapasitesi de sızdırıldı. Eğer gelen bilgiler doğruysa, Nothing Phone (1) 33W hızlı şarj teknolojisiyle gelecek.

100W’lerin, 150W’lerin havalarda uçuştuğu bugünlerde 33W ilk etapta kulağa biraz yetersiz gelebilir ancak unutmayın bu orta segment bir model. Bu nedenle de telefonda kullanılan hızlı şarj teknolojisi şu an için gayet iyi ve tatminkar seviyede.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.