Nothing Phone (2)’nin ilk ciddi görsel sızıntısı geldi

Şeffaf arka kasa tasarımıyla ilk günden itibaren akıllı telefon meraklılarının ilgisini cezbeden Nothing Phone markasının yeni modeli çok yakında karşımıza çıkacak.

Nothing Phone (2)’nin ilk ciddi görsel sızıntısı geldi

Önümüzdeki ay, Nothing şirketi, ikinci akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yaklaşan Phone (2) modeli hakkında ipuçları vermeye başladılar. Şirket, cihazın Hindistan'da üretileceğini ve özellikle Hindistan pazarının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandığını kısa bir süre önce duyurdu. Şimdi, güvenilir duyumcu Steve Hemmerstoffer (onleaks) tarafından paylaşılan sızdırılmış görüntülerde Nothing Phone (2) karşımıza çıktı.

Nothing Phone (2) görüntüleri, prototip aşamasında bir birimden alınan canlı fotoğrafları temel alıyor. Yaklaşan model, ekranın sol üst köşesinde yer alan hap şeklinde kamera yuvasını korumaya devam ediyor. Telefonun ön ve arka taraflarında 2.5D kavisli camın bulunması planlanıyor.

Nothing Phone (2)’nin ilk ciddi görsel sızıntısı geldi - Resim : 1

Nothing Phone (2)’nin ilk ciddi görsel sızıntısı geldi

Nothing Phone (2) önceki modelinden farklı olarak, kutu şekli tasarımını terk ediyor. Yaklaşan model, ince bir profil ve rahat bir kavrama sağlamak için hafif yuvarlatılmış bir çerçeve ile karşımıza çıkmak üzere. Nothing Phone (1)'in dikkat çeken özelliği olan arka panelde, Phone (2) modelinde kamera modülü ve şarj bobini etrafında birden çok küçük ışık şeridi olacak. Bu, muhtemelen ayrı ayrı kontrol edilebilir olacak.

Görüntülerde ayrıca çift LED flaş da görülüyor. Güç düğmesi sağ tarafta konumlandırılırken, USB-C portu ve hoparlör ızgarası telefonun alt kenarında yer alıyor.

Nothing Phone (2), Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından destekleniyor ve 4.700mAh bir pil ile kutudan çıkıyor. RAW HDR formatı ve 4K 60fps video kayıt özellikleri sunuyor. Nothing, telefonun bu özellik güncellemelerine rağmen önemli bir fiyat artışı yaşamayacağını da teyit etti.