Mobil

Nothing Phone, iPhone'un en ciddi rakibi olabilir

Akıllı telefon dünyasının en sıra dışı tasarımlarından birine sahip olması beklenen yeni modeli Nothing Phone (1) hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Nothing Phone, iPhone'un en ciddi rakibi olabilir

OnePlus’ın eski kurucularından biri olan Carl Pei tarafından 2020 yılında kurulan Nothing Phone, yeni akıllı telefon modeli üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bugüne kadar internete sızan bilgilere göre, telefonun dikkat çekici özelliği arka kasasının tamamen şeffaf şekilde tasarlanmış olması.

Buradan da anlayacağınız üzere, eğer Nothing Phone (1) modelini kılıfsız bir şekilde kullanacak olursanız, telefonun bataryasını, RAM’ini ve daha birçok donanımını görebileceksiniz.

Ön yüzeye baktığımız zaman ise, telefonun neredeyse sıfıra yakın bir çerçeve ile satışa sunulacağını görüyoruz. Yani anlayacağınız, Nothing Phone (1) hem ön hem de arka tasarımıyla oldukça benzersiz bir akıllı telefon modeli olacak.

Nothing Phone, iPhone'un en ciddi rakibi olabilir

Telefonun donanımlarına baktığımız zaman, tasarımın aksine bugüne kadar donanım cephesinden çok fazla bilgi sızdırılmadığını söyleyebiliriz. Ancak yine de, Nothing Phone (1)’in gücünü Snapdragon 7 Gen 1 yonga setinden alacağını söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, Nothing Phone (1) modelinin bellek, depolama alanı ya da kamera kurgusu hakkında şu an için herhangi bir bilgimiz yok. Ancak telefonun 21 Temmuz’da tanıtılacağı düşünülürse, bahsettiğimiz özelliklerin önümüzdeki günlerde birer ikişer şekilde sızdırılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Son olarak telefonun kutudan Android 12 ile çıkacağı belirtelim. Ancak saf Android yazılımının mı kullanılacağını yoksa Nothing Phone’un bu sürümü kendine göre güncelleyerek mi kullanılacağını zaman gösterecek.

Yorumlar
Mege
Şöyle saçma sapan bilinmedik markaları öne çıkarıp yok iPhone a rakip flan ne yiyip ne içiyosunuz çok merak ediyorum daha Samsung Xiaomi gibi firmalar Apple a yaklaşamamışken adını bile bilmediğimiz dandirik bi markamı rakip olucak gündem yapıcaksınız diye komik duruma düşüyosunuz yapmayın😃
Cevapla
....
Hadi ya ciddi misiniz şöyle garip markaları şişirip telefonları sattirmayın millete benzemeyi geçtim android dünyası rakip bile değil iphona iphonu cazip kılan tek şey kamera ile çekilen video ve fotoğraftır her iksinide kullanıyorum çekimlerde iphone programlarda android ikisi de yerine göre güzel ikisini ne zaman tamamlayan bir telefon çıkarsa işte o zaman o başlığı atarsın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.