Mobil

Nothing Phone satış rekorları kırdı!

Nothing Phone piyasaya sürüldüğünden beri satış rekorları kırmaya başladı. Satış rekorları kıran cihaz tekrar stoklara girmiş durumda.

Nothing Phone satış rekorları kırdı!

Nothing Phone (1), lansmanına kadar merakla beklenen bir akıllı telefondu. Cihaz beklentileri o kadar fazla yükseltti ki kullanıcılar adeta iPhone yerine merakla Nothing Phone'u beklemeye başladı. Resmi piyasaya sürülmesinden bu yana akıllı telefon, Hindistan da dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde güçlü satışlara başladı. Cihaz o zamandan beri o kadar yoğun ilgi ile karşılandı ki satış rekorları kırdı.

Stokların tükenmesinin ardından şimdi, cihaz Hindistan'da tekrar stoklara girdi. Şirket, farklı konfigürasyonlarda Nothing Phone (1) fiyatını kısa süre önce artırmıştı. Yani şimdi, temel 8GB + 128GB model şimdi 33.999 INR, 8GB + 256GB varyantı 36.999 INR, en üst seviye 12GB + 256GB versiyonu ise 39.999 INR fiyat etiketine sahip. Bunlar da sırasıyla 425 dolar, 462 dolar ve 500 dolar anlamına geliyor.

Nothing Phone satış rekorları kırdı!

Nothing Phone satış rekorları kırdı! - Resim : 1

Şu an itibariyle, Nothing Phone (1) şu anda Hindistan'da popüler bir e-perakendeci tarafından tekrar satılmaya başlandı. Cihaz siyah ve beyaz seçenekler olmak üzere iki renk seçeneğiyle geliyor. Bununla birlikte, beyaz model yalnızca 8GB + 256GB ve 12GB + 256GB varyantı için mevcut, çünkü marka Siyah modelle yalnızca 8GB + 128GB temel yapılandırmasını satıyor. Cihaz bazı kampanyalar ile geliyor. Hatta bu akıllı telefonu satın aldığınızda Google Nest Hub'ı indirimli olarak kullanabileceksiniz.

Yorumlar
Mmet
Aferin bravo
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.