Nothing Phone yoğun ilgi gördü! Tekrar satışa çıkıyor

Nothing Phone karşılaştığı onca ilgiden sonra tekrar piyasaya sürülüyor. İşte benzersiz tasarıma sahip cihazın yeni satış tarihi.

Nothing Phone yoğun ilgi gördü! Tekrar satışa çıkıyor

Geçen ay uzun süredir merakla beklenen Nothing Phone (1) nihayet küresel pazarlar için duyuruldu. Uzun süredir beklentileri yükselten cihaz iPhone'a rakip olacağı iddialarına sahipti. Tasarımı ile de dikkat çeken cihaz geçtiğimiz ay nihayet piyasaya sürüldü.

O zamandan beri, akıllı telefon iki kez açık satışa çıktı. Fakat yoğun ilginin ardından cihaz tekrar satışa çıkıyor. Cihazın bir sonraki satışı için tarih verildi. Nothing Phone (1) satışı ilk olarak 21 Temmuz 2022'de, ikinci satış ise 30 Temmuz'da başlamıştı. Bu iki tarihte de yeni akıllı telefonun stokları birkaç saat içinde tükendi. Dolayısıyla cihazın piyasaya çıktığı pazarlarda, özellikle Hindistan'da başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şimdi marka, Hindistan'daki cihaz için üçüncü satışa başlamaya hazırlanıyor ve tarih 5 Ağustos olarak belirlendi.

Nothing Phone yoğun ilgi gördü! Tekrar satışa çıkıyor

nothing phone

Cihazın özelliklerini hatırlatacak olursak, 120Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç FHD+ esnek OLED ekranla gelen telefon benzersiz bir tasarıma sahip. Cihaz 12 GB'a kadar RAM ve 256 GB'a kadar dahili depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 778G+ işletim sistemi ile donatılmış. Arkada 50 megapiksel çift kamera kurulumu bulunurken, cihaz 33W hızlı şarjı da destekleyen 4.500mAh pil paketi ile çalışıyor. Nothing Phone (1), Hindistan'da Beyaz ve Siyah olmak üzere üç depolama yapılandırması ve iki renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü. Temel 8GB + 128GB modeli 32.999 INR (418 ABD Doları), 8GB + 256GB varyantı ise 35.999 INR (455 ABD Doları) fiyat etiketine sahip. Son olarak, en üst seviye 12GB + 256GB modelin fiyatı 38.999 INR olarak karşımıza çıkıyor (494 ABD Doları).