Mobil

Olay telefonun seri üretimine ait resimler!

Andy Rubin, Essential Phone'un tam seri üretime başladığını ve bunu kanıtlayacak resimlere sahip olduğunu söylüyor.


Android'in kurucu ortağı Andy Rubin, Essential Phone'ın varlığını defalarca ispatladı ve sonunda ABD'de satışa başlayacak. Başlangıçta Haziran ayında satışa sunulacağı sunulması planlanan Essential Phone, neredeyse iki aydır ertelendi. 

Essential Phone'ın arkasındaki şirketin açıklamasına göre cihaz, bu hafta piyasaya çıkmalıydı. Andy Rubin bugün erken saatlerde Essential Telefon'un bulunabilirliği hakkındaki ayrıntıların gelecek hafta açıklanacağını doğruladı. CEO, bunu kanıtlamak için seri üretime ait görüntüler de yayınladı.

Ayrıca Rubin, Essential Phone'un zaten seri üretime girdiğini ve şirketinin telefonun ülke genelindeki perakendecilere ve taşıyıcılara nakliyeye başlamaya hazırlandığını söyledi. Sprint, Essential Phone'ı sunacak tek operatör olmasına rağmen, Best Buy gibi diğer perakendeciler aynı anda kilitsiz versiyonunu satacaklar. Kilitsiz Essential Phone’u satın almak isteyen müşteriler 699 dolar ödeyecekler. Essential Phone, Nokia 8, Samsung Galaxy Note 8 ve LG V30  gibi diğer büyük amiral gemileri ile aynı zamanda satışa çıkarsa  satış konusunda sıkıntı yaşayabilir.

 Andy Rubin'in şirketi, Temmuz ayında ABD'de önemli bir akıllı telefon tanıtımı olmadığından büyük bir fırsat kaçırmış gibi görünüyor. 

Aşağda ve sonraki sayfalarda Andy Rubin'in paylaştığı görselleri inceleyebilirsiniz.

1502343472_the-essential-phone-assembly-lines.jpg
1502343622_essential-phone.jpg.jpg
1502343663_the-essential-phone-assembly-lines-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.