Mobil

One mini için Sense 6.0 güncellemesi başladı

Güncelleme telefona birçok yenilik getiriyor.


HTC, Sense 6.0 güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor. Tayvanlı üretici bu defa geçtiğimiz yıl lanse ettiği One mini için Sense 6.0 güncellemesini yayınladı. 493MB boyutunda olan güncellemenin Avrupa’da birçok ülkede kullanıcılara ulaştığı rapor ediliyor. Kısa süre içerisinde ülkemiz kullanıcıları tarafından da yüklenecek güncellemenin içeriğinde BilinkFeed gelişmeleri, renkli temalar, kişiselleştirilmiş yazı stili, çalışan tüm uygulamaları sonlandırma butonu, Ekstra Güç Tasarruf Modu, yenilenen galeri ve kamera uygulaması,daha kararlı bir yazılım, "e-posta, takvim, mesajlaşma" ve diğer telefon uygulamalarında sağlanan gelişmeler yer alıyor.

One mini için yayınlanan Sense 6.0 güncellemesini Ayarlar -> Bilgi -> Yazılım Güncellemeleri -> Şimdi Denetle menüsünden kontrol edebilirsiniz. Güncelleme size ulaştığında lütfen yorumlar kısmından belirtiniz. 

1405599402_gsmarena001-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.