OnePlus 10 Pro için indirim müjdesi!

OnePlus 10 Pro modeli için bir indirim müjdesi ile gündemde. Şirket ABD pazarında 100 dolarlık bir fırsat sunacak. İşte detaylar.

OnePlus 10 Pro için indirim müjdesi!

OnePlus bugün 10 Pro'ya benzer özelliklere sahip 10T'yi tanıttı. Cihaz bazı artıları ve aynı zamanda bazı eksileri olan daha bir yan sınıf model olarak karşımıza çıktı. Fiyatlandırmaya gelecek olursak ise 10T daha ucuz olarak karşımıza çıkacak. Cihaz şirketin açıklamasına göre 100 dolar daha ucuza satılacak. Ancak indirim müjdesi sadece ABD pazarı için geçerli olacak.

Cihaz 899 dolardan piyasaya sürüldü, ancak şimdi 799 indirimli fiyatla sunuluyor. Şu anda OnePlus 10T için 649 dolar fiyat etiketine sahip, ancak 10 Pro daha iyi kamera sistemi ve daha yüksek çözünürlüklü, kavisli ekran sevenler için daha uygun bir seçenek olabilir. Aynı zamanda 10T'nin 10 Pro'yu yendiği alanlar biraz daha hızlı şarj ve genel olarak biraz daha iyi performans olarak karşımıza çıkıyor.

OnePlus 10 Pro için indirim müjdesi!

OnePlus 10 Pro için indirim müjdesi! - Resim : 1

Ne yazık ki, OnePlus'tan başka herhangi bir bölgede benzer bir fiyat indirimi hakkında bir haber yok, bu yüzden cihazın şu anda ülkemizde bir fiyat indirimi ile elde etmek mümkün değil. Sadece ABD pazarına yönelik bir indirim gelmesinin arkasındaki stratejiyi anlamak oldukça zor, ancak şirket bu yönde karar vermiş. 

Cihaz Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) yonga setinden güç alıyor. 6.7 inş ekran boyutu ve AMOLED ekran teknolojisi ile karşımıza çıkıyor.