Mobil

OnePlus 10T dayanıklılık testinde parçalandı! (video)

OnePlus'ın yeni telefonu OnePlus 10T dayanıklılık testine tabi tutuldu. Ancak söz konusu cihaz hayal kırıklığı yaratan bir performans gösterdi.

OnePlus 10T dayanıklılık testinde parçalandı! (video)

Bu yılın başlarında, OnePlus 10 Pro, bükülme testi ortadan ikiye ayrılmıştı. Feci bir şekilde parçalanan cihazın videosu sosyal medyada olay olmuştu. Şimdi ise benzer bir test daha yapıldı. Söz konusu videodan sonra şirketin bu yılın ikinci amiral gemisi modeli olan OnePlus 10T'nin tasarımda iyileştirmelerle geleceği varsayılıyordu. Ancak durum pek öyle olmamış görünüyor.

Popüler teknoloji YouTuberı JerryRigEverything, OnePlus 10T modelini dayanıklılık testine tabi tuttuğu yeni bir video paylaştı. Videoda akıllı telefonu çizikler, alevler, bükülme ve hatta bükülme testi gibi olağan dayanıklılık testlerinden geçirdi. Ne yazık ki Çinli akıllı telefon üreticisi için bu yılın ilk amiral gemisi viraj testinde başarısız oldu ve ikiye bölündü.

OnePlus 10T dayanıklılık testinde parçalandı! 

YouTuber, parçalanmanın nedeninin muhtemelen kamera modülünün altındaki yapısal arıza noktası olduğuna dikkat çekti. Dolayısıyla, doğal olarak, şirketin yapısal bütünlüğünü geliştirmek için bu tasarımda değişiklikler yaptığı varsayılabilir. 

Akıllı telefon bükülme testi sırasında hayal kırıklığı yarattı. Burada 10T modeli, önceki 10 Pro ile tam olarak aynı şekilde parçalandı. Çerçeve, basınç altında kamera modülünün hemen altında çatladı. Video, Zach'in akıllı telefonu çıplak ellerinden tamamen ayırabildiğini gösteriyor. Siz cihazın performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizcde OnePlus söz konusu cihazda düzeltmeye gitmeli miydi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Kuleli
Adam bir telefona bu kadar basınç mi uygulayacak cebinde allasen ,,, insan iPhone bile bu kadar baskı uygulasa oda çat diye gider ortasından Samsung da hemşerim
Cevapla
Mmet
Alın alın kaçırmayın amiral gemisi katili bu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.