OnePlus 10T hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor!

OnePlus 10T hızlı şarj özelliği ile dikkat çekecek. Teknoloji devi yeni cihazıyla ilgili detayları duyurdu.

OnePlus 10T hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor!

OnePlus 10T, 10 serisinin ikinci üst seviye girişi olacak markanın ikinci amiral gemisi akıllı telefonu olarak karşımıza çıkacak. Cihaz, Hindistan ve küresel pazarlar için 3 Ağustos'ta piyasaya sürülecek. Merakla beklenen cihaz piyasaya sürülmeden önce marka, cihazın öne çıkan özelliklerinden birini onayladı.

OnePlus 10T modeli de aynı tarihte Çin'de piyasaya sürülecek olsa da Ace Pro modeli olarak gelecek. Zaten önemli özelliklerin çoğu için onayımız var. Çinli akıllı telefon üreticisi, üst düzey cihazın 150W kablolu hızlı şarjı destekleyeceğini resmen onayladı. Bu bilgi daha önce sızdırılmıştı, ancak şimdi bu özellikler netleşti.

OnePlus 10T hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor!

OnePlus 10T hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor! - Resim : 1

Markanın Weibo hesabındaki yeni teaser'lar da akıllı telefonun akıllı bir şarj motoruyla geleceğini doğruladı. Bu da cihazın -20 santigrat dereceye kadar düşük sıcaklıklarda şarj edilebileceği anlamına geliyor. Ayrıca, OnePlus 10T ayrıca akıllı hız modunu, düşük sıcaklık modunu ve hatta bir sıcaklık kontrol modunu da destekleyecek.

Ace Pro modelinin bu özellikle piyasaya sürüleceği onaylandığından, daha önce 10T'nin 150W hızlı şarj ile geleceği varsayılmıştı. Yüksek şarj oranı sayesinde, 1 dakikalık hızlı şarj, 3 saate kadar konuşma süresi veya 90 dakikaya kadar video oynatma veya bir saatten fazla oyun oynama sunabiliyor. Şarj performansının son derece önemli olduğu bu dönemde özelliğin fark yaratacağını belirtmeye gerek yok.