OnePlus 6 canlı görüntülendi

Çin'in yükselen yıldızı OnePlus, önümüzdeki aylarda OnePlus 6 modeli ile karşımıza çıkacak. Bugün ise amiral gemisi OnePlus 6 kanlı canlı çalışır durumda görüntülendi

OnePlus 6 canlı görüntülendi

Amiral gemisi katili deyimini hayatımıza kazandıran OnePlus firması, son dönemde üst segmente odaklanmayı bırakmış ve orta ile üst segment arası telefonlar üretmişti. OnePlus 5 ile toplanan firma, 2018'e bomba gibi bir giriş yapmak istiyor.

Çin'in yükselen yıldızlarından olan OnePlus'ın, amiral gemisi modeli olan OnePlus 6 modelini önümüzdeki aylarda tanıtması bekleniyordu. Bugün ise OnePlus 6 kanlı canlı çalışır durumda görüntülendi.

iPhone X'daki gibi çentikli bir ekrana sahip olması beklenen OnePlus 6, arka bölümde de iPhone'un yolundan gidecek ve cam bir yüzey kullanacak. Çift kamera kurulumu ile geleceği görünen OnePlus 6, parmak izi okuyucusuna sahip olacak.

Tam ekran tasarımına geçiş yapan OnePlus 6, gücünü Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB RAM'den alması bekleniyor. Telefonun 128 GB'lık sürümünün ise 8 GB RAM ile geleceği söyleniyor.

OnePlus 6 canlı görüntülendi - Resim : 1Android 8.1 Oreo ile kutusundan çıkması beklenen OnePlus 6'nın henüz fiyatı ile ilgili bir gelişme yok.