Mobil

OnePlus 8T hızlı şarj performansı ile herkesi şaşırtacak!

OnePlus 8T için ortaya atılan iddialar telefonun hızlı şarj performansı konusunda bizleri heyecanlandırıyor. Telefonun bu özelliği merakla bekleniyor.


Hızlı şarj meselesi hepimiz için gerçekten de çok önemli. Zira teknoloji dünyasının kanayan yarası, cihazların batarya performansı ve şarj edilme süreleri. Bu durum son zamanlardaki hızlı şarj teknolojileri sayesinde bir nebze olsun kırıldı. Ancak yine de her üretilen modelden beklentiler daha yüksek oluyor ve telefonların şarj edilme süreleri de giderek azalıyor. Bu işe en çok yatırım yapan şirketlerin başında ise hiç kuşkusuz ki OnePlus geliyor. Hali hazırda kullanıcılar OnePlus 8 Pro modelini yarım saat gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde %50 şarj edebilme imkanına sahip oluyor.

OnePlus 8T hızlı şarj performansı ile herkesi şaşırtacak!

Şimdi ise sırada şirketin merakla beklenen yeni akıllı telefonu var. Evet, OnePlus 8T modelinden bahsediyoruz. Telefonun tanıtımından önce çeşitli sızıntılar geliyor ve muhtemelen ilerleyen zamanlarda gelmeye de devam edecek. Şimdiki konu ise cihazın bizlere sunacağı hızlı şarj teknolojisi hakkında. İddialara göre telefon 65W Super Warp Charging teknolojisi ile gelecek. Bu da OnePlus 8 Pro'ya oranla yeni telefonun çok daha iyi bir hızlı şarj deneyimi sunacağı anlamına geliyor.

Hemen şu bilgiyi de verelim. OnePlus 8 Pro ile birlikte 30W kablosuz şarj desteği de sunuluyordu. Dolayısıyla şirketin bu konudaki yatırımları oldukça fazla. Yeni akıllı telefonları sayesinde bataryanın dolması için bekleyeceğimiz zaman biraz daha eriyecek gibi görünüyor. Şimdilik sızıntılar bu kadar, OnePlus 8T hakkında diğer detaylar da belli oldukça sizleri haberdar ediyor olacağız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.