Mobil

OnePlus 9 serisine uygun fiyatlı model geliyor

Bir kaynağa göre, OnePlus 9 serisine OnePlus 9E isimli üçüncübir amiral gemisi telefon eklenebilir.

OnePlus 9 serisine uygun fiyatlı model geliyor

OnePlus, 2019'dan beri standart modellerinin yanı sıra Pro markalı amiral gemilerini piyasaya sürüyor. Ancak gelecek yıl, şirketin serisine üçüncü bir üst düzey cihazı kabul edebilir.

OnePlus 9E, 2021'de OnePlus 9 & 9 Pro'ya katılacak

Her ikisi de yakın zamanda sızdırılan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro'ya ek olarak, bir kaynak OnePlus'ın 2021'de OnePlus 9E olarak adlandırılan gizemli yeni bir amiral gemisi modeli çıkarmayı planladığını iddia ediyor.

Şu anda teknik özellikler ve bu ürünün uygun fiyatlı bir amiral gemisi olarak standart OnePlus 9'a göre ne seviyede olacağı veya OnePlus 9 ile OnePlus 9 Pro arasındaki boşluğu doldurup kapatmayacağı konusunda hiçbir bilgi yok.

OnePlus, üçüncü bir OnePlus 9 amiral gemisi üzerinde çalışıyor

Ancak ikincisi söz konusuysa, OnePlus'ın Galaxy Note 20 Ultra ve iPhone 12 Pro Max ile daha doğrudan rekabet edebilmesi için OnePlus 9 Pro'nun fiyatını artırmaya çalıştığı anlamına gelebilir.

Ancak bu hareketin sadık müşterilerin hoşuna gidip gitmeyeceğini göreceğiz. Sonuçta marka, uygun fiyatlı amiral gemisi telefonlarıyla biliniyordu.

OnePlus, Samsung ve Oppo'nun izinden gitmeye devam ediyor

Kaynağın da belirttiği gibi, OnePlus, kardeş şirket Oppo ve Samsung tarafından üstlenilen stratejiyi kopyalıyor gibi görünüyor. Nord serisi, giriş seviyesi ve orta segmentleri kapsarken, ana seri daha yüksek fiyat noktalarını hedefliyor.

İki yıldan daha kısa bir süre önce yılda sadece iki akıllı telefon piyasaya sürdüğü bilinen bir şirket için bu yön değişikliğine neyin yol açtığı belirsiz. Ancak OnePlus'ın benzersiz bir konumda olduğunu inkar etmek mümkün değil.

Rakip Çin markalarının aksine, OnePlus, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki önde gelen taşıyıcılarla ortaklıklar kurdu. Hindistan'da şirket, Çin markaları ile ilgili olumsuz çağrışımlardan kaçındı ve Avrupa'da da marka herhangi bir sorunla karşılaşmadı.

Yorumlar
💎G@kko💎
Vanpilas olması gereken fiyatların çok üstünde
Cevapla
Tunahan
Bu yorumun tüm markalar için geçerli dostum Oneplus a özgü bir durum yok.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.