OnePlus Ace 2 Dimensity Edition’dan önemli haberler var

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, akıllı telefon portföyüne yeni isimler ekleyebilmek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition’dan önemli haberler var

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen OnePlus Ace 2 modeline ek olarak, şirket şimdi de MediaTek Dimensity 9000 yonga setinden güç alan bir varyant hazırlığı içerisinde. OnePlus Ace 2 Dimensity Edition olarak adlandırılan bu model, önceki varyantla benzer özelliklere sahip olmakla birlikte bazı farklılıkları da beraberinde sunacak.

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition, 1.5K ekran yerine 6.7 inç AMOLED ekranı tercih edecek ve 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Cihazın 5000mAh batarya ve 100W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Üçlü arka kamera kurulumu da, 64MP ana kamerayı, 8MP ultra geniş kamerayı ve 2MP makro kamerayı içerecek.

OnePlus Ace 2 Dimensity Edition’dan önemli haberler var

Sızdırılan raporlara göre, OnePlus Ace 2 Dimensity Edition, Android 13 tabanlı ColorOS 13 işletim sistemi ile birlikte gelecek. Cihazın 12GB RAM ve 256GB depolama seçenekleri bulunacak ve yaklaşık 410 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.

OnePlus, son yıllarda kaliteli telefonları uygun fiyatlara sunması ile tanınıyor. OnePlus Ace 2 Dimensity Edition, şirketin uygun fiyatlı bir telefon piyasaya sürme stratejisinin bir örneği olacak. MediaTek'in Dimensity 9000 yonga setinin daha düşük maliyetli olması, telefonun daha uygun bir fiyat etiketine sahip olmasına olanak sağlayacak. Bu da OnePlus'un birçok tüketicinin dikkatini çekmesine ve rekabetin artmasına yol açabilir.