OnePlus Ace 3 Pro'nun sızdırılan tasarımı

OnePlus Ace 3 Pro'nun sızdırılan tasarımı, kavisli kenarlar ve delikli ekranı gösteriyor. Bu tasarım ne sunuyor?

OnePlus Ace 3 Pro'nun sızdırılan tasarımı

OnePlus Ace 3 Pro'nun bu yıl içinde tanıtılması bekleniyor. Geçen yıl piyasaya sürülen OnePlus Ace 2 Pro'nun ardından gelen bu yeni model, bazı ilginç söylentilerle gündeme geldi. Özellikle cihazın işlemcisi, ekran çözünürlüğü ve hızlı şarj özellikleri merak ediliyor. Son olarak sızdırılan şemalar, OnePlus Ace 3 Pro'nun tasarımına dair önemli ipuçları veriyor. Cihazın OnePlus Ace 3'e benzer bir görünümle geleceği ve delikli ekran tasarımı ve kavisli kenarlara sahip olacağı konuşuluyor.

Çinli bir kaynak olan Digital Chat Station, OnePlus Ace 3 Pro'ya ait olduğu iddia edilen bir şema sızdırdı. Bu şemada, OnePlus Ace 3 benzeri bir tasarım yer alıyor ancak bazı ufak değişikliklerle. Ön yüzde kavisli bir ekran ve merkezde konumlandırılmış bir selfie kamera deliği dikkat çekiyor. Arka tarafta ise sol tarafa yaslanmış yuvarlak bir kamera modülü görülüyor. Bu modülde dört adet kamera deliği ve hap şeklinde bir flaş bulunuyor. Ses ve güç düğmeleri sol kenarda yer alırken, sağ tarafta bir bildirim kaydırıcısı bulunuyor.

OnePlus Ace 3 Pro'nun varlığı henüz OnePlus tarafından doğrulanmamış olsa da, cihazın üçüncü çeyrekte piyasaya sürüleceği söylentiler arasında. Bu nedenle, cihazla ilgili sızdırılan her bilginin dikkatle değerlendirilmesi gerekiyor.

Önceki sızıntılara göre, OnePlus Ace 3 Pro Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile çalışacak ve 1.5K çözünürlüğe sahip 8T LTPO kavisli bir ekrana sahip olacak. Cihazın metal orta çerçeve ve cam bir gövde ile geleceği söyleniyor. Ayrıca, 50 megapiksel ana sensör ve 100W hızlı şarj desteği gibi özelliklere sahip olacağı da konuşulanlar arasında.

OnePlus Ace 3 Pro, geçtiğimiz yıl Çin'de tanıtılan ve 12GB RAM ile 256GB depolama alanına sahip baz modeli yaklaşık 420 dolar olan OnePlus Ace 2 Pro'nun yerini alacak. Cihazın fiyatı ve diğer detayları hakkında resmi bir açıklama yapılmadı ancak OnePlus hayranları heyecanla yeni modelin tanıtılmasını bekliyor.