Mobil

OnePlus Android 6.0 Marshmallow Takvimini Açıkladı

Android ekosisteminde kısa sürede kendine iyi bir yer edinmeyi başaran OnePlus firması, ürünleriyle ilgili güncelleme takvimini paylaştı


Android ekosisteminde kısa sürede kendine iyi bir yer edinmeyi başaran OnePlus firması, ürünleriyle ilgili güncelleme takvimini paylaştı. Hem teknik anlamda rekabetçi hem de yazılım tarafında hızlı işler çıkartan OnePlus'ın Android 6.0 Marshmallow güncelleme programı resmi olarak yayınlandı.

1447677177_oneplus-android-6.0-marshmallow-takvimini-acikladi.jpg

OnePlus, Android 6.0 Marshmallow Takvimini Açıkladı

OnePlus firmasının resmi forum sitesi üzerinden açıklama yapan Carl Pei, Kurucu Ortak, OnePlus One ve OnePlus 2 modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini 2016 yılının ilk çeyreğinde alacağını duyurdu. Cyanogen OS sürümü ile desteklenen OnePlus modeli için OxygenOS sürümlü bir Android 6.0 çalışması da sonraki dönemlerde yapılacak fakat öncelik Cyanogen sürümünde olacak. 

OnePlus X modeli için de Marshmallow güncellemesi için çok yoğun çalıştıklarını ifade eden Carl Pei, güncellemeyle ilgili gelişmeleri aktaracağını belirtti.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.